O Kancelarii

Kancelaria jest jedną z najstarszych na terenie Śląska Cieszyńskiego. Powstała 1 stycznia 1991 roku, to jest od pierwszego dnia kiedy ustawodawca wprowadził możliwość prowadzenia ksiąg przez podmioty gospodarcze na zlecenie innych funkcjonujących przedsiębiorstw.

Jest to firma rodzinna. W latach 1991-1999 funkcjonowała jako spółka cywilna ojca z córką to jest Bronisława Stuchlika i Małgorzaty Iwacz. W czerwcu 1999 roku Pan Bronisław wycofał się z prowadzenia działalności ze względu na stan zdrowia. Od tego momentu kancelaria prowadzona jest przez Małgorzatę Iwacz.

Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie prowadzenia różnych form księgowości, rozliczeń ZUS , a także obsługą kadrowo-płacową. Zespół wykwalifikowanych pracowników z długoletnim stażem zapewnia profesjonalną obsługę z możliwością dojazdu do klienta.

Naszą tajemnicą jest dobra atmosfera pracy, która jest podstawą do osiąganych sukcesów i uśmiechu naszych klientów. Kancelaria będąc kancelarią doradztwa podatkowego jest zobowiązana do zachowana tajemnicy zawodowej także po zakończeniu obsługi klienta.

Uprawnienia

Małgorzata Iwacz posiada dwa rodzaje uprawnień przewidziane przepisami prawa dla tego typu działalności:

  • wpis na listę doradców podatkowych nr 01417
  • świadectwo do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 15163/99

Klauzula informacyjna RODO